MEBLE KUCHENNE

Jako jedna z nielicznych firm jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i aranżacje przestrzeni kuchennej. Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli na zamówienie i na wymiar, dlatego możemy urzeczywistnić każde Państwa marzenie związane ze stworzeniem kuchni idealnej.

Jako producent mebli możemy zaproponować nasze własne rozwiązania oraz wykonać projekt aranżacji Państwa kuchni. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty kompleksowo wykorzystywały wolną przestrzeń, zapewniając wygodę oraz komfort podczas wykonywania typowych prac kuchennych. Dbamy o funkcjonalność oraz ergonomię we wnętrzu, dlatego też do naszych mebli stosujemy tylko nowoczesne systemy i rozwiązania, pozwalające perfekcyjnie zagospodarować małą, jak i dużą kuchnię. Chętnie łączymy ze sobą wiele różnych materiałów wykończeniowych, wśród których jest metal, szkło, a nawet witraże. Nasze meble wykonać możemy z każdego materiału, oczywiście wszystko zgodnie z Państwa zamówieniem. W stałej ofercie posiadamy płyty laminowane, płyty MDF lakierowane, płyty fornirowane oraz lite drewno. Szeroki wybór dodatków pozwoli Państwu stworzyć niepowtarzalne meble kuchenne, które będą się wyróżniać spośród innych. W ofercie posiadamy także bezuchwytowy system frontów lub dotykowy system otwierania, co pozwala nam wykonać kuchnię o nowoczesnym i niebanalnym designie.

Z nami Państwa kuchnia może być niepowtarzalna i niezwykle praktyczna w codziennym użytkowaniu. Dlatego też serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do podjęcia współpracy z nami

Our website is protected by DMC Firewall!